פוסט ד”ר ברכה קליין תאיר  4/7/2024

העולם ואנחנו נקלענו למשבר מהותי בכל הנוגע להבנת טבענו האמיתי וטבע העולם; בורות (הבנה עמוקה ולא השכלה). לכן, בגלל פחד קיומי, בגלל האמת המרה הנחשפת לאיטה על אנשים קרובים ועל מנהיגים שהעריצו, אבל בעיקר בגלל ההרס שרצון אנוכי מאוד דומיננטי משאיר אחריו והייסורים שהוא ממגנט, רבים מצד אחד נוהרים לדת (לא מבינים שזה ‘קנה רצוץ’ עבור התהליך האבולוציוני שלהם, אלא אם התאים שלהם עדיין לא יתמלאו בתדר 72), ומהצד השני, רבים מבקשים אנשים ‘אחדות’.

הדת לא תיעלם ואחדות לא תושג כל עוד פלנטת ארץ הינה פלנטה של ‘חור מנעול’. אבל, כדי להרחיב את החור ולהביא רוח אוניברסלית לחיינו, תחילה יש להתכלל (WE), לאיין את האגו, להתערטל, לחשוף, לרפא, לטהר, לשנות את כל מלבושי האגו, את כל הזהויות וההתניות, לגדוע את כל ההשפעות, עד שניצור קשר ישיר עם מהות האור שבתוכנו, המהות האלוהית. לאחר מכן יש להיות בשירות YOU (אי-קיום העצמיות). רק אז נפתח דלתות לאוניברסליות ואחדות.

אלה הינם שלבים בדרך להשגה רוחנית (ממדים  7-8 תדר 72) = עוברים שינוי צורה כדי להשיג השתוות ‘צורה’ לאדם אמיתי שאנחנו (חיבור לזרע, למהות). נכון, התנועה הזאת בראשיתה ולכן היא גם מתפרצת כאופנה, אבל עם השנים, לאחר שהשגה רוחנית תכה שורש, הפער בין ‘לדבר על’ לבין ‘להיות את’ יצטמצם.

אבל אני כהרגלי רוצה יותר!!!

אני שואפת להשיג אופק עוצמתי יותר שיאפשר לכולנו להשיג את דרגת יצור אנוש-על/יצור אנוש עילאי (חיבור לשורש). השגה אדוניתית (ממדים 9-10 תדר 76) = שינוי צורה מאדם של חומר לאדם של חופש, אור, אהבה, אמת שאינם מותנים בדבר, מאדם שמנגנוני ההשפעות אוחזים בהגה לחייו לאדם שמהותו היא הנוהגת, מאדם מצועף ומוצפן לאדם בעל מוח מאקרו, מאדם מוגבל לאדם בעל היכולת הכל יכולה לברוא.

כדי שנוכל למשוך אופקים אדוניתיים, עלינו להבין לעומק את מפת האבולוציה:

מציאות ארץ האשלייתית (מציאות מלכות, ממד 3): לקבל לעצמי;  US – I. זו עדיין המציאות הדומיננטית בתודעות האנשים. הדרך בה הם חשובים ופועלים מושפעת מחמשת החושים המוכרים. הרצון האנוכי שולט.

מציאות ההתעוררות (מציאות זעיר אנפין, רצון מזערי מתעורר/הנקודה שבלב, ממדים 4- 5): לקבל על מנת לתת;  WE (שותפות איכותית ביחסים). זאת המציאות שמתחילה לנקוש על דלתות ליבנו ומוחנו. ישנם כאלה שמתעוררים ומנסים לשנות יחסים, לשנות חיים.

מציאות רוחנית (מציאות בינה – דעת, ממדים 6-7-8):  רק לתת; YOU/אי-קיום העצמיות. זה האופק המאתגר ביותר בעת הזאת.

מציאות אדוניתית (מציאות חוכמה – כתר, ממדים 9-10): לקבל ישירות אור אינסוף; UNITY/אוניברסליות, התחנה הגבוהה של הכוללות האנושית האמיתית והעילאית ביקום 2.

לפי הקבלה:

דרגה א’- מציאות החומר (כוליות, ממד 3) – מערכת חמשת החושים – עולם העשייה. לקבל לעצמי.

דרגה ב’ – מציאות הצורה שמולבשת בחומר – עולם היצירה (כוליות, ממד 4). לקבל לעצמי על מנת לתת.

דרגה ג’ – מציאות הצורה שמופשטת מחומר – דמיון ואינטואיציה (ערוץ הקליטה) – עולם הבריאה (אינות, ממד 5). להשפיע לטובת המכלול. חושים רוחניים (I Speak – I Hear – I see – Iknow – I Am)

דרגה ד’ – המהות של הדבר – לאדם יש דעת  לגבי מקור הדברים (ולא ידע) – עולם האצילות (אי-קיום, ממדים 6-7).

אז יהיה האדם ראוי להתגלם בכוללות הרוחנית, יקום 2, הקומה ה-100 (ממד 8) כיצור אנוש עילאי ואמיתי, ואז להתקדם אל הכוללות האדוניתית, נקודת מוקד כוללויות אמת-כל (כוליות אור, ממדים 9-10)

איך עושים זאת?

כאשר שואלים את השאלה הזאת נדלקות 2 נורות אדומות:

 1. אמונה מחוררת.
 2. אין לי אותי.

כלומר, רובנו חיים על פי אמונות שמתעצבות על ידי בית ההורים, מערכת החינוך, החברה, מקום העבודה, התנסויות שונות…אבל מעט מאוד אוחזים באמונות מעצבות, אמונות שמעל דעת, אמונות המחוברות לשורש כל הדברים המעצבות את ההתנסויות שלנו.

רק אמונות מעצבות יאפשרו לנו לפלרטט עם אי-ודאות במקום לפחד, להרים את הרגל מדוושת הספק במקום להתקבע, למלא את הכלי באור עליון במקום להמשיך להתנהל כעיוורים במציאות העושר.

מתי בקשתנו מתגשמת?

כאשר יש הדהוד, ישנה בשלות, הזמן הוא נכון, הבקשה משרתת את האבולוציה של האדם.

אבל, כאשר שטחנו בקשה והיא לא מתמלאה, סימן הוא שמישהו מהעבר השני לא הרים את ה’טלפון’ (כמובן אנלוגיה).

כאן עלינו להבין כי היקום לא שופט, אלא מתארגן כל פעם מחדש בהתאם לאמונות שלנו (self-reference). 

לכן, חשוב כל הזמן לברר כל התנסות במחשבה: לאיזו אמונה נתתי כוח ולמה? בירור תמידי של mind sets, פרדיגמות, ארכיטיפים, כוונות (הכל מתברר במחשבה). 

כל תבנית מחשבה לה אנחנו נותנים כוח נולדת בשכל – במוח: חוכמה/מודעות (ידע מבחוץ) – בינה/בינה (השגת הבנה) – דעת/היגיון (הבנה עמוקה, מסקנה לביצוע). מהמוח היא יורדת ונחקקת/נחרטת בלבו של האדם. כאשר המוח לא מתחדש, כך גם הלב. לפיכך, אנחנו עמוסי הרגלים, התניות, ציפיות, תגובתיות, חוסר הבנה, רדידות, רגשות רעילים… “הם אשמים”, “בגללם”, “למה זה קרה לי”. התוצאות: משיכות שליליות רבות המרוקנות את הכלי מהאור.

לא ניתן לאיין תבניות החרוטות על לוח לבנו, אלא אם נחזור למוח, למקור, למכונה האדירה והבלתי מובנית בעליל שאחראית ליצירת התבניות.

בתהליך, ההגדרה אינה חשובה ולא הדיון בסיבה – תוצאה, כי זה התמקדות בתוכן (מוגבלים להבין במסגרת חור מנעול התודעה), אלא האמונה – כוונה באור עליון – באמת מוחלטת – באהבה אלוהית – בעוצמה – בפוטנציאל – בשפע טוב ומיטיב המייצרות תנועה תמידית להשגתם (במידת החיבור למציאות 2+1). המיקוד בעבודת הריפוי/אבולוציה הוא לא במגנוט שפע, ידע חדש או אמת. אלה נמצאים בתוכנו. העבודה האבולוציונית מתמקדת בתנועה אל עבר קודש הקודשים הפנימי שבתוכנו = שינוי צורה של מערכת הניווט: רצון – אמונה – מחשבה – רצון – מצפון – תודעה – תאים. אל עבר המהות שלנו. שם נמצאת האלוהות. שם נמצא שורש כל הגורמים. שם נמצאת אהבה המרפאה, האור העליון.

הרשעים ברשות ליבם, הצדיקים ליבם ברשותם!

                                                                                      הגיע הזמן למגה שינוי מטורף!

כל התוכניות של ‘הבית לחוכמה מתהווה’ עוסקות ב’תבן’, בשורש כל הדברים, במחשבת הבריאה, ולא ב’מוץ’, בענפים, בסימפטומים.

הן משנות חיים, מאתגרות, מרתקות, ייחודיות, מקוריות, מעוררות פליאה.

 

 1. מעגלי שיח שבועיים – בית מדרש לחוכמה מתהווה.

מפגשי “כף נעליים” בנושאים מרתקים הקשורים לאבולוציה של אנשים, ארגונים, מציאות. בכל פעם מוצג נושא אחר במשך כשעתיים המביא לתודעות הנוכחים עוצמה חדשה, אמיתות חדשות, גישה חדשה, צורת חשיבה שונה.

כל יום רביעי בין השעות 19:30 – 21:30 בזום (הרבעון האחרון ממוקד בשאלות). כל אחד משלם כרצונו.

 1. מאסטר אוטופואטי – להיות אדם גדול – רב ממדים – תמיד רלוונטי. 17/7

תוכנית הדגל לפיתוח אדם גדול – יקום זעיר אנפין = האדם השלם והאמיתי שאנחנו!!! מטרותיה:

 • להפוך את גילוי המהות שלכם, קריסטל האור שבתוככם (הטבע האמיתי) לעסק – ללקוח – לרווח היחיד!
 • לעשות אבולוציה במודע – להתמיר חומר לרוח, לאור (self-creation)!
 • להגשים את עצמכם דרך התעלות עצמית. “אתם חופשיים באמת רק כאשר אינכם מישהו”.
 • להשיג עוצמת מוח – עוצמת תודעה אוניברסלית.
 • לשנות פרדיגמות מקבעות (US – I) לפרדיגמות מעצימות יחסים (WE – YOU).
 • להתמיר שליליות לחיוביות…להשיג את מידות בינת – הלב; להתמיר מידות רעות כמו לשון הרע, לראות קליפות בזולת, כעסים, פחדים, חרדות, תגובתיות, למידות טובות: 4 הבריתות.

הגיע הזמן שתעזו לחשוף את האדם השלם והאמיתי שאתם. הגיע הזמן שתסירו את כל הכיסויים, המלבושים, הזהויות, ההתניות, המידות הרעות שהשתלטו על מוחכם, תמיסו אותם בעזרת אור עליון ותגלו את ‘התבן’ = את המהות האלוהית, את היכולת הכול יכולה שלכם להיות בוראים, את השפע האינסופי הקיים בתוככם!!!

החיים שלכם יכולים להשתנות ועכשיו בלי הרבה מאמץ, כאב, תסכול.

הקושי הוא שלמרות ההשקעה האדירה בהתפתחות, האנושות עד היום בקושי התקדמה 2 ס”מ מתוך 100, כי רובה עדיין תקועה בתוך ארץ ‘מצריים’ – ארץ החושך, השיעבוד, הרוע. לפיכך אצל רבים, כיוון החיים משובש. הפכו לאסירים בורים בבית הכלא של מציאות מוצפנת (הצלחנו לפתוח רק 5% מתוך ה- 20% האפשריים), עובדים עם פוטנציאל של ‘חור מנעול’, מפחדים מאי-ודאות, משינוי, מהחיים, מהאמת. במציאות שכזאת רוב האנשים מושפעים ונשלטים על ידי אדון הרהב והגאווה היחיד – האגו…

 האם תמשיכו ללפות חזק בסדר העולם הישן?

מה יגרום לכם לנוע אל עבר הסדר החדש?

למה חשוב להתחיל לנוע עכשיו אל עבר הסדר החדש?

 1. ריפוי מהשורש: 6/8

סף החרדות, הטראומות, הפחדים, הרגשות הרעילים בשמיים.

האתגר הקיומי בימים אלה הוא לא לאבד את הראש והלב ולהבין כי הכל הוא חלק מהתוכנית לאבולוציה.

הנפש הבהמית שלנו יוצאת לאור כדי להיטהר ולהירפא.

אם מבינים, החיים שלכם יכולים להשתנות וחייבים להשתנות בלי הרבה מאמץ, כאב, תסכול, אם רק תשכילו להתחבר אל שורש כל הדברים.

דווקא במציאות רבת עצי דעת, גישות, נתיבים, אמיתות, בהשראת התוכנית החדשה לאבולוציה, גיבשתי תוכנית שלה דרך יחידה – כיוון אחד – יד יחידה – גישה יחידה. הגשר הנו הנתיב היחיד ליציאה מיקום הקיום/הכוליות ליקום החיים. לכן האמירה השכיחה: נתיבים רבים מובילים לפסגה איננה רלוונטית לאבולוציה אדוניתית – אוניברסלית.

 כן, אנחנו נעים מריבוי לצמצום, ממיקרו למאקרו, מכוליות לאינות.

מערבולות הכאוס פועלות כמו ‘מכונת כביסה’; הן מקלפות את ‘המוץ’, חושפות את כל הרגשות הרעילים כמו קנאה, כעס, חרדה, פחד, טראומות ועוד פגעי הנפש הבהמית, כי הגיעה העת לרפא  אותן.

אבל –

הריפוי כעת שונה מהמוכר. הוא אינו מתעסק יותר בחקירת שרשרת סיבה – תוצאה, כי קוסמוס חיבר את הטבעת התחילית והסופית והכל מתגלם כאן ועכשיו.

הוא אינו עוסק יותר בריפוי סימפטומים/מציאות הענפים, אלא בחיבור בין ניגודים: בין מציאות האינות, אור עליון, פוטנציאל אינסופי, אמת מוחלטת, התקנות הקוסמיות…למציאות ארץ. בין מהות לזהות. בין טוב לרע. בין עבר לעתיד.

 לפיכך, הריפוי אינו עוסק ברגשות, במחשבות, בהתנהגויות שהם תוצרים של נפש בהמית, אלא בתנועה אוטופואטית (self-creation) היוצרת קוארדינטה בין ניגודים ומאפשרת טיפוס אל עבר ממדים גבוהים יותר של פוטנציאל.

 1. ארגונים אוטופואטיים: הארגון בוחר בוקר קבוע בשבוע.

גם אם ההצלחה שורה בארגונך…גם אם הכישלון הוא חלק מתהליכי הצמיחה, ההתחדשות וההשתנות שלכם, אתה ודאי יודע כי מה שעבד עד כה לא יעבוד יותר בעתיד הקרוב. שום פתרון מדף, שום תרופת אינסטנט, שום קביים חיצוניים לא יועילו יותר. חייבים להתנתק ממיחזור דפוסים ישנים. המציאות התהפכה ב- 180 מעלות. כולנו חוויםhell on earth .

הגיע הזמן למגה שינוי מטורף!

הגיע הזמן לפתח מנהיגות חדשה של אדם חדש – עולם חדש – חיים חדשים – ארגונים חדשים!

לכן, יש לפעול בגישה החדשה – הגישה הרביעית: Self-Creation. הגישה האוטו פואטית המחדשת את מעשה בראשית כל יום מחדש, מתוך מעיין השפע הקיים בתוכנו (לא שיפור אלא שינוי צורה).

 1. להיות בשירות האחר

הכל זה יחסים. אנחנו בוראים – יוצרים – חושבים – פועלים בתוך יחסים עם עצמנו, עם האחר, עם הסביבה. אנחנו נהנים, מתייסרים, כואבים, נפגעים, נכשלים, מצליחים, מתפתחים בתוך יחסים. האמיתות הטובות והמרות מתגלות בתוך יחסים.

יחסים הם בית הספר לאבולוציה הדרמטי ביותר בו אנחנו נוכחים.

אחת הבעיות ההרסניות ביחסים היא המחלוקת = הקושי לאחד ניגודים והפכים. מחלוקת עלולה לשרוף הכל בדיוק כמו לשון הרע.

האתגר לכן הוא למצוא את הדרך לאחד את הניגודים בטבע למכלול שלם. כלומר, היסודות בטבע מנוגדים: יש ימין ויש שמאל, יש מים ויש אש. את דרך האמצע שהיא הדרך המחברת יוצר האדם בעזרת המחשבה לה הוא נותן כוח. לכן 0 – הכוח המחבר נחשב לאור עליון, לאהבה אלוהית, למחשבת שורש (כלי הקדושה המצליב בנקודת האמצע +/- ויוצר את הרחם בתוכו מתהווה מציאות קונקרטית). הוא הקדרה היושבת על האש ובתוכה המים (מים ואש ניגודים).

זאת המשמעות של עשייה רוחנית: לייצר את נקודת הקשר האמצעית. במילים אבולוציוניות; לדעת להגיע ליקום 2 = יקום החיים האמיתיים והשלמים (אדם = אנדרוגינוס) = נקודת ההצלבה בין +/אנרגיה טהורה (חסד) ל- -/תודעה עילאית (גבורה).

הדרך היא שינוי פרדיגמלי ביחסים: מ- US – I ל- WE – YOU ורק אז ניתן להשיג אחדות.

זאת המשמעות גם של התכלית של עם ישראל (לא העם היהודי): להיות עם סגולה: הנקודה התחתונה שמחברת בין ימין לשמאל למבנה שלם (המשולש). השגת קדושה.   

 1. לשגשג

לשגשג איננו מטרה אלא תנועה אוטופואטית, הלחנה תמידית של החיים (self-creation). הוא גם איננו להשיג עוד חומר, עוד כסף, עוד מחיאות כפיים, עוד תואר, עוד תענוג אלא, להיות מערכת אוטופואטית הנמצאת בהשתנות תמידית (Becoming) תוך כדי טיפוס אל עבר הממד הגבוה הבא. להיות חוכמה שמתהווה כל הזמן מחדש. לחדש מעשה בראשית כל יום מחדש. בקיצור, היכולת להיות מאסטר אוטופואטי  (Self-Creator) = ללכת מאינות (אין, נעדר צורה, פוטנציאל) לכוליות (חלקיק, צורה) ומכוליות לאינות, הנו המדד החשוב ביותר להצלחה = המדד לשפע ולהגשמה.  היא זו המאפשרת לסיים בהצטיינות את אוניברסיטת המהפכות והתהפוכות של החיים, של מציאות הקיום.

ההצלחה של המחרים אם כן לא תהיה יותר ההצלחה החומרית  של פרומיל מהאוכלוסייה של האתמול, המושג בעיקר על ידי יצר הרע וכיבוי האור של האחר. תודעת השגשוג שלנו אינה תלויה בכסף, אלא זרימת הכסף תלויה בתודעת השגשוג שלנו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *