פוסט 4/7 ד”ר ברכה קליין תאיר

                                                                                                 התפתחות אבולוציונית;

                                                  פיתוח אדם חדש/מנהיגות חדשה לעולם חדש  – לחיים חדשים – למציאות חדשה!

אבולוציה: אדוניתית – אוניברסלית: שינוי צורה כדי להשיג השתוות צורה. תהליך עמוק ועוצמתי של שינוי צורה מחומר דחוס, מוגבל, מוצפן, לכלי עדין, מזוכך, שקוף, מוח תא, קריסטל של אור.

התכלית: השגת דרגת יצור אנוש אמיתי ועילאי; אנוש-על. השתוות צורה לבורא, לפרוטוטייפ אדם קדמון.

התוכנית:  “להיות מאסטר אוטופואטי”; בורא עצמי יוצא דופן לעולם חדש – אדם חדש – מציאות חדשה!

המטרות:

 1. בניית עוצמה שתביא את האדם לשער הגאולה (ביאת המשיח); מציאות אוניברסלית – אלמותית (ממד 7).
 2. לשנות צורה (השגת מוח תא, קריסטל אור) כדי שיהיה ראוי לעזוב את יקום 3 – יקום הקיום והמבחנים, להיכנס ולחצות חור שחור (שבתאי, שואף), ולצאת מבעד לחור לבן (נושף) ל- יקום 2, הכוללות הרוחנית – ממד 8.
 3. לאסוף פנים, לפתוח את כל הצופנים, להשיג מוח מאקרו, ואז לעבור לכוללות האדוניתית, ממדים 9-10, נקודת מוקד בה כל כוללויות אמת-כל מתאחדות, נקודת מוקד האנרגיה האדירה.
 4. להיות אדם גדול, רב ממדים, בעל חוסן פנימי, תמיד רלוונטי, אדון הקיום (אדון המדיום העצמי, יקום זעיר אנפין), מהותו נוהגת את חייו, פועל ממקום של אהבה – חופש – אמת שאינם מותנים בדבר.

 

בעזרת:

מודל:L  להיות/לברוא – לגלות/ לפצח – להשיג/לטפס/ 

שיטה: הפעלת המערכת התפעולית הקוסמית – המערכת האוטו פואטית (יחסים רקורסיביים – אוטונומיה – ייחוס עצמי – בריאה עצמית) + מערכת הניווט: רצון – אמונה – מחשבה – מצפון – תודעה – תאים.

נתיב יחיד:  גשר הסיראט – חוד התער בעזרת אוטובוס 8-SLQ.

 

"להיות מאסטר אוטופואטי"

מאמן עצמי לעולם חדש – אדם חדש – מציאות חדשה!

אדם יוצא דופן, רב ממדים, בעל חוסן פנימי, תמיד רלוונטי!

 

יקרים,

הפלנטה ואנחנו עליה דוהרים למקום חדש לחלוטין, בעל יופי עוצר נשימה, בעל עוצמות אדירות, כשאנחנו משתלבים בו כיצורי אנוש – על.

אתם מאמינים שיש לכם את היכולת להשיג זאת?

דווקא במציאות רבת עצי דעת, גישות, נתיבים, אמיתות, נדרשת תוכנית להתפתחות אבולוציונית שתנוע בנתיב יחיד; גשר הסיראט – בכיוון יחיד; הכוללות האוניברסלית ביקום 2 – בגישה יחידה; הגישה האוטופואטית. הדגש הוא על תנועה ולא על תוכן. על תנועה מארץ/יקום 3 ליקום 2/החיים, מריבוי לצמצום, ממיקרו למאקרו, מכוליות לאינות.

עד היום, למרות ההשקעה האדירה בהתפתחות:

גישה האחת היא לשפר. גישה מכאנית – פונקציונלית – סימפטומטית. להפוך את החיים לנעימים בתוך כאוס סוער.

גישה שנייה היא להתעלם. אנשים רבים בוחרים להיות עיוורים למגמות המתהוות, אבל להמשיך להתקבע במוכר ובידוע.

גישה שלישית היא דרך הזן – לחיות כאן ועכשיו עם מה שיש, לטוב ולרע, בלי ציפיות.

התקדמנו בקושי 2 ס”מ מתוך 100. הנפש הבהמית של האגו האנוכי שלנו רק התעצמה ויצרה מערכת רגשית רעילה וחשוכה שמנהלת את חיינו מאות בשנים: קנאות, פחדים, כעסים, חרדות, טראומות, תגובתיות, אלימות ועוד.

האירועים המייסרים בשנה האחרונה הם ההוכחה לכך(Hell on earth) .

האם נמשיך ללפות חזק בסדר העולם הישן?

מה יגרום לנו לנוע אל עבר הסדר החדש?

                                                 “באחד הימים האנושות תהיה חופשית משרשראות האיסורים ולפיכך תגלה את מקור מהותה.”

זה יקרה כאשר נסכים להשתחרר מכל ‘המוץ’ של חיינו: ממלבושים כבדים, התניות, בורות, רדידות, תגובתיות, עצי דעת, זהויות, טיפולוגיות אישיותיות, רגשות רעילים, ולאחוז ‘בתבן’; במהות האור, בניצוץ האלוהי, באמת המוחלטת, בפוטנציאל אינסופי, ביכולת הכל יכולה.

מי שמסייעת בתהליך העוצמתי היא המערכת הקוסמית – המערכת האוטופואטית (self-creation) הקיימת בתוכנו. זאת הגישה הרביעית החדשה להתפתחות. מחברת שמיים וארץ, אונטולוגי ואפיסטמולוגי, אינות וכוליות, מהות וזהות, מתדלקת את תהליך פיצוח ההצפנות,  מוציאה לאור תכנים הדורשים ריפוי, מאיינת הכל לפלטפורמה אנרגטית עוצמתית ומטפסת אל עבר ממדים גבוהים יותר של מציאות.

דמיינו את החיבור העמוק שלכם אל האופק  החדש הזה ותנסו להביא ממנו אדוות פוטנציאל אל החיים שלכם כאן ועכשיו. 

אל תופתעו ואל תטילו ספק; כל אחד ואחת מיכם במהות הוא יצור אנוש-על. כולנו במהות אנשים גדולים, בעלי היכולת הכל יכולה, אדירי עוצמה, יודעי אמת. עלינו רק לנגב את האבק.

הגיע הזמן למגה שינוי מטורף!

הגיע הזמן לפתח אדם כמאסטר אוטופואטי, בורא עצמי יוצא דופן לעולם חדש – חיים חדשים – מציאות חדשה!

אדם גדול, רב ממדים, בעל חוסן פנימי, תמיד רלוונטי!

לפיכך, מאסטרים אוטופואטיים חורטים על לוח מוחם – לבם (בינת הלב):

להפוך את גילוי המהות שלכם (הטבע האמיתי) לעסק – ללקוח – לרווח היחיד!

משרתים את כמיהת הנשמה המתעוררת: לסיים את הגלגולים הארציים, לבנות ‘כלי’ עמיד במעבר בתוך חור שחור, ולחזור לפסגת הכוללות האנושית, בכוללות הרוחנית, יקום 2, כמאסטר של חיים אמיתיים ומשמעותיים.

לעשות אבולוציה במודע – להתמיר חומר לרוח (self-creation)!

יוצאים מקליפת האגוז, מהמערה של אפלטון, ממצריים, מחיי עבדות לאגו, לחומר ולצרכים ועוברים אבולוציה/טרנספורמציה/שינוי צורה חומר לרוח, שלילי לחיובי, מיקרו למאקרו, חלקיקים לשלם, צורה למופשט, חושך לאור, כוליות לאינות, בעזרת 3 כישורים חדשים: הכושר לברוא/להיות – הכושר לפצח הצפנות/לגלות – הכושר לטפס/להגיע לפסגת הכוללות האנושית ביקום 2.

לשנות פרדיגמות מקבעות לפרדיגמות מעצימות יחסים.

עוברים מפרדיגמות US – I (השבט – האינדיבידואל) לפרדיגמות WE – YOU (התכללות – שירות למען האחר).

להגשים את עצמכם דרך התעלות עצמית. “אתם חופשיים באמת רק כאשר אינכם מישהו“.

מהפכה שקופה: מתערטילים מכל הזהויות, המלבושים, ההתניות, הרצונות ההישרדותיים, האגו האנוכי, עצי הדעת, ההשפעות, ההיסטוריה המוכרת, מאיינים השפעות ונשארים עירומים מחומר; אי-קיום…הקיים באחדות, הקיים בחופש – אהבה – אמת. הופכים לאדוני הקיום (מנהיגי חיים), אוחזים בהגה החיים בידיכם, והופכים למחונני עשייה; מצמצמים את המרחק בין צמרת לתחתית, בין שמיים לארץ, את הפער בין ‘לדבר על’ לבין ‘לעשות את’. הופכים לבעלי אינטליגנציות רב ממדיות, תמיד רלוונטיים.

להשיג עוצמת מוח – עוצמת תודעה אוניברסלית.

מורידים את אור השמיים לארץ, את הפוטנציאל האינסופי לכלי, את האמת המוחלטת למוח, על מנת לחדש כל יום מחדש מעשה בראשית.  על מנת להביא לידי קיום עולם טוב ומיטיב. פותחים הצפנות בשרשרת סיבה – תוצאה שאנחנו, מטהרים תכנים, אוספים עוצמה ומטפסים לממדי מציאות גבוהים יותר. ההכרח להתנסות ביקומים מרובים במקום להתבסס על ההתנסויות היומיומיות שלנו.

להשיג את מידות בינת – הלב.

מיישמים 4 ערכים אוניברסליים, 4 מידות רוחניות ו- 4 אדוניתיות, מחדשים את 4 הבריתות ומצייתים ל- 4 ההסכמות. תוך הקפדה על החוק האולטימטיבי: כבוד ליצור האנוש…ואהבת לרעך כמוך…שים את אויבך ככתר על ראשך. אדם הפועל על פי המצפן – מצפון האוניברסלי, מקבל כוחות-על ואורות עליונים.

להפוך למחונן עשייה.

מצמצמים את הפער בין ‘לדבר על’ (מודעות אוניברסלית) לבין ‘להיות את’ (תודעה אוניברסלית).

המרחק אל האופק החדש הזה הוא של 1.35 מיליארד ק”מ (כוכב שבתאי – שער היציאה מיקום 3 ליקום 2).

נדרשים לעוצמה אדירה כדי לעבור אותו ביעף. לפיכך, עיצבתי:

מודל ייחודי

נתיב יחיד

שיטה עוצמתית

ש”יכריחו” אותנו לעשות אבולוציה.

מודל ייחודי:

מודל L“: להיות – לגלות – להשיג (צופן סיריוס).

 • להכניס את תקע החיים לשקע מהות האור שבנו = להיות/למשוך אור עליון.
 • להיות בתהליך אינסופי של חקירה, שאילת שאלות, פירוק והרכבה, בריאה, יצירה = לגלות/לפצח הצפנות/לאיין.
 • על מנת להשיג/לטפס אל עבר תכלית קיומנו: הקומה ה-100, הכוללות הרוחנית, יקום 2.

שיטה עוצמתית:

הפעלת המערכת התפעולית הקוסמית, המערכת האוטופואטית + הפעלת מערכת הניווט.

 

נתיב יחיד:

גשר הסיראט הצר משערת ראשנו, מעביר אותנו מהגדה הארצית של החיים לגדה האוניברסלית. זהו מסע  על חוד התער (הגזע המחבר שורשים לענפים) הדומה לחציית ים סוף בעת היציאה ממצרים…או למילות השיר: “כל העולם כולו גשר צר מאוד והעיקר, והעיקר לא לפחד, לא לפחד כלל”.

הגשר הנו הנתיב היחיד ליציאה מיקום הקיום/הכוליות ליקום החיים. לכן האמירה השכיחה: נתיבים רבים מובילים לפסגה איננה רלוונטית לאבולוציה אדוניתית – אוניברסלית.

הגשר הנו מדיום עמום, מעורפל, לא נודע (ממד 5). מדיום לימינאלי  (אינות) המאפשר לנו להתנסות, להמציא, לברוא, ליצור בלי חשש.  כל דבר יכול לקרות בו, כי הוא נעדר הגבלות, קירות, היסטוריה, ידע, חומר. זהו אגם של אנרגיות שאיננו מכירים בו הכל רגוע ונמצא בדומייה עמוקה ואינסופית ללא-תנועה. הרטטים הם כל כך עוצמתיים עד כי איננו מסוגלים לקלוט את התנועה שלהם. רק מדיום כזה הצר משערת ראשנו יכול ‘לאלץ’ אותנו לוותר על המוכר והנוח,  על אמיתות צרות אופק, על ההרגלים וההתניות, לעבור את שינוי הצורה הדרמטי לו אנחנו נדרשים ולהשיג אי-קיום – להשיג את עין המהות שלנו, ה-אתגר הגדול ביותר של אבולוציה אדוניתית – אוניברסלית – להיות מאסטר אוטופואטי.

 

במילים אחרות, כדי שחוד התער יכאב במעט כתזכורת אבולוציונית, עלינו להשיג אי-קיום: להישאר בניטרליות. לפלרטט עם אי-הודאות. לאיין אגו, מחשבות, פחדים, אמונות. לסתום את החורים בכברה על מנת להכיל יותר אור שימיס את החומר. לשחרר אנרגיה לוהטת: רצון פרטני – אגו אנוכי, פרדיגמות US – I (השבט – האינדיבידואל), זהויות, עצי דעת (אי-ודאות), השפעות, התניות, ציפיות, השתוקקויות, תגובתיות, קיטוב, הפרת חוק שיווי המשקל (מייתרים או מחסירים). בקיצור, לשחרר מידות רעות, דחיסות ושליליות ולהתמלא באנרגיה קרה: אנרגיית אור, מהות, אמת מוחלטת, שמיים גבוהים, עץ החיים (וודאות). להימצא בתנועת טיפוס תמידית (להיות בתנועה ולא לאחוז בתוכן). אם נעצור ולו לשנייה מיד ניפול. אם נאבד את שיווי המשקל מיד ניפול. אם נתפלג מיד ניפול. המבחן האולטימטיבי הוא לכן; התכללות – אי-קיום – איסוף עוצמה לעוצמה – טיפוס.

רק על חוד התער – גשר הסיראט אנחנו יכולים לצאת מבית הכלא הארצי ולעבור טרנספורמציה ממציאות האשלייה – ממיקרו – מריבוי – מחומר/נפח/צורה – מזהויות – מענפים – מעוצמת מוח של 5% … למציאות האמת – למאקרו – לצמצום – לתדרי מחשבות/לעוצמה אנרגטית/גל – למעבר לצורה – למהות – לשורשים – לעוצמת מוח של כ-  20%. עוברים שינוי צורה של הכוונה – האמונה – הרצון – המחשבה – המצפון = שינוי צורה של התודעה = שינוי צורה של התא.

                                                                                          מדיום שמאלץ אותנו לחשוב אחרת – להתנהל אחרת.

כדי להקל במקצת על המסע המאתגר, פיתחתי ‘אוטובוס’ ייחודי הנקרא “8-SLQ“, היחיד המסוגל לנוע על הגשר הצר: האינטליגנציה המוכללת ה-8 שהיא רוחנית – אדוניתית – אוטופואטית.  זו אינטליגנציה בוראת המחוברת לשורש כל הדברים. היא זו המושכת אור עליון ומתדלקת את ‘האוטובוס’.

חורים בכברה מגבירים התמכרויות. כל אופנת האינסטנט, החיפוש אחר מוצרי מדף, הצורך המיידי להדהד למשפט הראשון בטקסט, התנהלות של אדם ‘מכור’. כמעט כל מה שממלאים זולג חזרה החוצה ולא מאפשר לבנות עוצמה אבולוציונית.

נדרש:

 • אומץ לסובב את העולם הפוך ב- 180 מעלות.
 • נחישות לך-לך והסר נעליך מעל רגליך.
 • אמון, ביטחון, חוסן פנימי.

כבר קניתם כרטיס נסיעה?

        ישים האדם את עצמו ארעי בעולם וקבוע בעבודה האבולוציונית, עד שיהפוך להיות אדם גדול – מאסטר אוטופואטי – יצור אנוש עילאי ואמיתי – מנהיג חיים!!!

 

                                                                                    קוד ההצלחה –  קוד השגשוג –   קוד השפע החדש:

                                                                                                                SELF-CREATION

היכולת לחדש מעשה בראשית כל יום מחדש, לחדש את עצמי, את מציאות קיומי, תוך כדי טיפוס אל עבר הממד הגבוה הבא

 

מה יגרום לכם להיצטרף לבריאת העולם החדש?  להישאב לעולם שלי ולרצות להישאר בו?

 • מאסתם בכל האופנות הקיימות בתהליכי ההתפתחות. אתם מחפשים אמת – עומק – עוצמה – הכוונה מעולמות שהם מעבר למוכר. אתם מחפשים את הנכון ולא את הכדאי. אתם מחפשים פתרון שורש ולא ענף/עוד סימפטום.
 • מתים לצאת מהבור האשלייתי והמוגבל של הקיום, מכל מערכת ההתניות, הרגשות המזוהמים, הכעסים, הפחדים (תוצרי הנפש הבהמית), ולהתחבר אל האמת, אל החופש, אל אינסוף הפוטנציאל, אל השפע הנגיש לכול.
 • מבינים כי יש בכם הרבה יותר ממה שאתם מכירים (נפש קדושה). פוטנציאל אדיר שמחכה שתממשו אותו.
 • יודעים שמאחורי הדלת הנעולה יש עולם קסום חדש שיש לגלותו.
 • חווים מילים שהגיעו לקצה גבול יכולתן. חשיבה שהגיעה לקצה גבול העוצמה הארצית. לכן, אתם מבקשים להשתחרר מהתלות במוכר, להפסיק את ההשפעות, לנקות את כל ההתניות, התגובתיות, השיפוטיות, המיסוך.
 • מבקשים לצמצם את הפער בין ‘לדבר על’ לבין ‘להיות את’, ולהתחיל לחוות חיים מלהיבים, רגועים, בריאים, משמעותיים, שלמים.
 • בגילאי 35+ ומתחילם להתחבר לתוכנית הנשמה שלכם; עוברים שינוי צורה מדמות ארצית לדמות אוניברסלית כדי להשיג את פסגת הכוללות האנושית – רוחנית, יקום 2, הקומה ה-100.

 

מה אתם מרוויחים?

 • תוכנית עשירה, עמוקה, מאתגרת המחוברת למחשבת הבריאה ולחוקים הקוסמיים שתשנה את חייכם מקצה לקצה.
 • תהליכי אבולוציה – שינוי צורה מאירי דעת הלקוחים מ- 50 שנות עבודה בתחום.
 • התוכנית מושכת את הלומד למציאות האמת, לאני האמיתי; אדם חופשי נטול התניות, קוצים, ציפיות, השפעות. אדון הקיום שלו כאשר ההגה לחייו נמצא בידיו.
 • התוכנית מחברת שמיים עם ארץ, מציאות אונטולוגית עם מציאות אפיסטמולוגית, אינות עם כוליות, רוח עם חומר, כדי לאפשר ללומד לממש % גבוה יותר של פוטנציאל אינסופי, עוצמה אינסופית, ידע אינסופי העומדים לרשותו ובכך, לצמצם את הפער בין ‘לדבר על’ לבין ‘להיות את’.
 • התוכנית מעצימה את החוסן הפנימי הנשען על מהות אור ולא על אגו אנוכי. אתם סומכים על הכנפיים שלכם ולא על הענף עליו אתם נשענים.
 • התוכנית מפתחת 3 כישורים קריטיים (היכולת הכול יכולה) למאות 21-23, המאות הדרמטיות של האבולוציה האישית והפלנטרית: הכושר לברוא/להיות – הכושר לפצח הצפנות/לגלות – הכושר לטפס/להשיג את תכלית החיים.

 

מי אני:

שמי ד”ר ברכה קליין תאיר, מאסטרית אוטופואטית: ייחודית במקצוענות שלי כיועצת ארגונית/מנחה/מרצה/מאמנת…חדשנית במהותי…אמיצה בצעדיי…כנה בתהליכי ההתפתחות שלי…אוטוריטה בתחום האבולוציה/טרנספורמציה/פיתוח מנהיג חדש לעולם חדש – לחיים חדשים – למציאות חדשה…מתמקדת ביחסים כבית ספר לאבולוציה…מביאה איתי מעל 50 שנות ניסיון + 9 ספרים.

אני פועלת בתחום מאוד ייחודי שמעטים נמצאים בו: א ב ו ל ו צ י ה (אדוניתית – אוניברסלית) = טרנספורמציית שורש = שינוי צורה מחומר למוח תא/לקריסטל של אור = טיפוס ממדי אל התכלית: יקום 2 – הקומה ה-100, הכוללות הרוחנית – אדוניתית. התהליך האבולוציוני מתבצע על מדיום מאוד שונה מהמוכר; גשר הסיראט – חוד התער המאלץ אותנו לחשוב אחרת – להתנהל אחרת בדרך אל הגדה האוניברסלית של החיים. אני מפעילה ‘כלים’ אותנטיים הקיימים בתוכנו כמו מערכת התפעול האוטופואטית, מנגנון המחשבה – חשיבה – תודעה ועוד.

אני נמצאת בשירות האחר: משימת חיי היא להשפיע על התודעה האנושית: לייצר גיבורי על חדשים – אנשים חדשים המסוגלים לברוא עולם חדש – מציאות חדשה. ליצור תרבות אנושית – חברתית – עסקית  יוצאת דופן. להביא חדשנות ערך תמידית לחיי כולנו. להכין את האנושות למציאות אוניברסלית – אלמותית (רק הראויים יישארו).

היעד בעבודתי: לצמצם את הפער בין הפוטנציאל שיש לאדם לבין מימושו הלכה למעשה. לצמצם את הפער בין הפוטנציאל שיש לאדם לבין האמונה שלו בעצמו.

הגעתם אלי בגלל היושרה, בגלל הנדיבות, בגלל הפתרונות, בגלל האתגר, בגלל העניין, בגלל הרצון למגה שינוי!

גם בגיל 70+ אני נמרצת, אנרגטית, רלוונטית, חדה, יצירתית, מדויקת, עוצמתית, אמיתית,

מסובבת את העולם הפוך ומביאה ניסיון חיים שלא יסולא בפז!

 

תוכניות:

תוכנית רציפה וקבועה כל יום רביעי: מעגלי שיח.

תוכנית הדגל: להיות אדם גדול; מאסטר אוטופואטי –  בורא עצמי לעולם החדש!

התוכנית החדשה והאקטואלית:  “ריפוי שורש”.

מתחילים ביום שלישי 6/8.

סף החרדות, הטראומות, הפחדים, הרגשות הרעילים בשמיים.

האתגר הקיומי בימים אלה הוא לא לאבד את הראש והלב ולהבין כי הכל הוא חלק מהתוכנית לאבולוציה.

הנפש הבהמית שלנו יוצאת לאור כדי להיטהר ולהירפא.

מודל קוסמי לריפוי – תהליך ריפוי ייחודי – קארמות יוצגו בקורס.

   

התוכנית המאתגרת להנהלות ארגונים“להיות ארגון אוטופואטי”.

                                                                                                  

חברים, האם הגיע זמנכם להצטרף למסיבה הקוסמית?

 • האם אתם אלה שתצטרפו אלי למסע מלהיב וייחודי על גשר הסיראט – חוד התער ב’אוטובוס’ 8-SLQ אל עבר הקיום האמיתי שלכם בגדה האוניברסלית?
 • האם אתם אלה שתצטרפו אלי למסע מטורף כדי לחוות את האינסוף? למסע בו תשוקה פוגשת חוכמה, אהבה פוגשת מהות, חוויית למידה פוגשת אמת?
 • האם אתם אלה שתצטרפו אלי למסע עמוק למציאת ‘קרקע’ חדשה בטוחה לרוח הגבוהה הפועמת בכם?
 • האם אתם אלה שתהיו מוכנים לפלרטט עם אי-ודאות, להעז להמציא, להעז לחשוב אחרת?
 • האם אתם מוכנים ללמוד לאהוב ללא תנאי – לתת כבוד ליצור האנוש – לשים את אויבך ככתר על ראשך?
 • האם אתם מוכנים להתנסות בחופש בחירה אמיתי?
 • האם אתם אלה שתצטרפו ל- ELITE SQUAD של מאסטרים אוטופואטיים – גיבורי העל החדשים?

אם הסכמתם להרים את הרגל מדוושת הברקס,  לצאת קצת ממאורת ההישרדות בגלל המלחמה הארורה, להפסיק לרגע לדאוג למה יהיה, אתם יכולים להתחיל להתחבר אל האופק החדש של עולם חדש – אדם חדש – מציאות חדשה.

בתהליך אני מבטיחה: עניין, אתגר, שאלות נוקבות, אמת גבוהה שישמשו טריגר לצמיחה, להתחדשות, להשתנות שלכם.

בואו – בואו – בואו…

ישים האדם את עצמו ארעי בעולם וקבוע בעבודה האבולוציונית, עד שיהפוך להיות אדם גדול – מאסטר אוטופואטי – יצור אנוש עילאי ואמיתי – מנהיג חיים חדשים!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *