אודות

מה אני עושה?

אודות

אני במסע מרגש אישי, חברתי ועסקי מזה 50 שנים; עוברת מממדי האשליה אל ממלכות האמת. אני מאתגרת כל הנחה ומביאה לידי קיום רעיונות פורצי דרך. אני סוללת דרכים הפוכות למוכר.

נכון שבתעודות המקצועיות כתוב שאני יועצת ארגונית, מנחה, מאמנת, מרצה. אבל באמת, אני  פותחת שערי פליאה כדי לאפשר לאדם או לארגון לממש פוטנציאל גדול יותר שלו המחכה להתגלות. אני עוסקת באבולוציה אדוניתית המאפשרת לכל אדם או ארגון לאחוז בהגה לקיומם ממקום של חופש. אני מביאה הרבה חדשנות של החומר, הנפש, השכל והרוח ודיוק של מחשבה. 

מה אני עושה?

1. אני יוצרת הפרשי פוטנציאל ממדיים על מנת להאיץ את הטיפוס אל עבר הקומה ה-100 שהיא קומת האנשים האמיתיים.

2. אני בונה את גשר המעבר מהגדה הארצית: מדיום החומר, האשליה, הפאנטיות, הבורות, ערוץ פרטני, הישרדות, התמכרויות, אנוכיות, הפרדות, שליליות... אל הגדה האוניברסלית של החיים: מדיום האמת המוחלטת, האחדות, האושר, האהבה, השלם/שלום, המהות, האור.

3. תמיד מחפשת מה נמצא מעבר לדלת הנעולה – רעיונות פורצי דרך, הבנה עמוקה של טבע הבריאה.

4. מדייקת, מרכזת, מכוונת, מניעה בעזרת תודעה אוניברסלית/מוכללת.

5. יש בי אומץ נדיר לומר אמיתות גם אם הן מתסכלות, מנוגדות לקיים, מורדות במוסכמות ובציפיות!!!

ברכה קליין תאיר, בעלת דוקטורט בחינוך והתנהגות ארגונית, במשולב עם פילוסופיית המדעים ואנתרופולוגיה, מאוניברסיטאות SF וברקלי. פוסט דוקטורט בתחום החשיבה היצירתית מאוניברסיטת באפלו.
התזה לדוקטורט שלה בנושא "Autopoietic Organizations" נחשבת גם כיום לפורצת דרך. לימדה באוניברסיטאות ת“א, בן גוריון, בר אילן, לידס ובמכון הטכנולוגי בחולון.
ייסדה וניהלה ארבעה מכוני ייעוץ והדרכה: PTS, 'טאנטאלוס', 'אהיה', והאחרון שבהם 'ארגניה'. כל אחד מהם שיקף תכלית ייחודית, רמת ידע אחרת, גישה וטכנולוגיה שונות. כעת היא פתחה את "הבית לחוכמה מתהווה – בית הספר לאבולוציה אדוניתית; בריאה עצמית". תפקידו לפתוח שערי פליאה ולהשיג את הלא ייאמן.

כיועצת ארגונית בכירה, נחשבת ד"ר ברכה קליין תאיר כמומחית ייחודית בתחומה. במשך כ- 50 שנים היא פיתחה תפיסות פורצות דרך בהתפתחות גבוהה/אבולוציה. בתחום הארגוני היא פתחה את התוכנית העוצמתית "ארגוני המחר החדשים - ארגונים אוטופואטיים" (self-creation), מנהיגות ארגונית בשלוש ( CEO– CCO -COO ), מרחבי שותפות איכותיים בעבודת צוות וביחסים. בתחום האישי היא פתחה אנשים כ"אדם גדול" בעזרת תוכניות מגוונות וייחודיות. כל התפיסות שזרו יצירתיות, המצאתיות, טיפוס אל עבר הקומה ה-100, פיתוח מוח מאקרו והפעלת הכישרון האוטופואטי הטבוע בכולנו – להיות בוראים. כל התוכניות הביאו לשינויים דרמטיים אצל כולם.

היא כריזמטית, אותנטית, בעלת אומץ רב, אינטואיציה גבוהה, הומור ויצירתית, המתמקדת ב-: להרים את הכיסויים מעל השמיים, מעל הראשים, מעל הלבבות, מעל הגופים. מומחית ליצירת הפרשי פוטנציאל המניעים תנועה של חקירה וגילוי. משאירה חותם בתודעות רבים. בדרך שיטתית היא: מפעילה "חמצן" יקר ערך שמסובב את השעונים במוח על בסיס קבוע, מפרידה את המוץ מהתבן, משחררת את הישן ומגלה איכויות אדם שלם, אמיתי, נצחי, מהותי, אוטונומי, עוצמתי, בעל מוח מאקרו; מודעות – תודעה אוניברסלית, היודע מה נכון.

ברכה כתבה תשעה ספרים הפורשים גופי ידע שונים שנחקרו, נחוו, ונלמדו על ידה ברחבי העולם

1. "המוח: הוראות שימוש"

הוצאת צ'ריקובר, 1999, ספר המציג תרגילים ותהליכים יצירתיים לפיתוח חשיבה פורצת דרך.

2. "המנהיג שמאפשר לאלף פרחים לפרוח"

הוצאת ידיעות אחרונות, 2002, ספר המתאר את התפתחותו של דור חדש של אנשים המעיזים לקחת את הגה חייהם חזרה לידיהם ולנהל אנשים כמנהיגים משרתים.

3. "באתי ואמרתי אני אהבה"

הוצאת אסטרולוג, 2006, ספר המתאר מנהיגות אור אוניברסלית, אישית ועוצמתית.

4. "ארגוני המחר החדשים"

הוצאת אור עם, 2010, ספר המתאר את הארגונים העתידיים כארגונים עוצמתיים, משפיעים, שמחים, הרמוניים ומצליחים, לאור שינוי המציאות והתוכנית לאבולוציה.

"מרעיון מוצלח לעסק מצליח"

פרק בספר: "אני יוצר משמע אני קיים", בחסות המרכז למצוינות עסקית, 2011.

5. "Tomorrow's New Organizations"

הוצאת קונטנטו, 2013, הגרסה המעודכנת של הספר בעברית, להפצה בעולם.

6. "האם דגים בים צמאים?"

הוצאת קונטנטו, 2015, ספר שמציג גישה וטכנולוגיה חדשניות לטיפוס אל עבר הקומה ה-100, שהיא התכלית הקיומית שלנו ופסגת ההצלחה שלנו.

7. "מסלול המראה לקומה המאה – להשיג את הלא ייאמן"

הוצאת ספרי צמרת, 2018, ספר שמתאר טכנולוגית את הדרך להגיע לקומה ה-100 ולממש את יצור האנוש האמיתי שאנחנו.

8. "לזרוע דעת – למצוא את יצור האנוש האמיתי"

הוצאת מיטב, 2019, מתאר את הטכנולוגיה העומדת לרשותנו בטיפוס קוואנטי אל עבר הקומה של יצור אנוש אמיתי.

9. "להיות רלוונטי (O) במציאות משתנה; אבולוציה אדוניתית – מהפכה תודעתית"

2021, הוצאה עצמית, מתאר את מטרת העל לקיום שלנו, את הפוטנציאל האדיר העומד היום לרשותנו ואת הטכנולוגיה לפתוח את צופני התיבה.