אודות

מה מעניין אותי?

אודות

אני במסע מרגש אישי, חברתי ועסקי מזה 50 שנים; עוברת מממדי האשליה אל ממלכות האמת. אני מאתגרת כל הנחה ומביאה לידי קיום רעיונות פורצי דרך. אני סוללת דרכים הפוכות למוכר.

שמי ד”ר ברכה קליין תאיר, הבעלים של “הבית לחוכמה מתהווה”. גם בגיל 70+ אני ממשיכה לדהור בנתיבי אבולוציות שונות: ארצית – דתית, שמיימית, רוחנית, אדוניתית/אוניברסלית. אני בשיא “חוכמת זקנת השבט” שיש לה הרבה מה לתרום.

מזה 50 שנה אני זורעת זרעי ידע/אנרגיות/מחשבות חדשים והפוכים למוכר, פורצת את גבולות התודעה המוגבלת, מתחברת למחשבות שורש,  מחברת בין שמיים לארץ, בין סוד לפשט. הכל מוצג לתפארת האתגר המוחי ב- 9 ספרי עיון שכתבתי.

במשך 50 השנים השפעתי על אלפי תודעות של אנשים ומנהלים וסייעתי בידיהם לצאת ממעגל הדאגה/החומר/המציאות המכאנית-פונקציונלית/ממציאות החיזיון/ממציאות אדם קטן ומצומצם, למציאות האמת/ההשפעה/האור/מציאות אוטופואטית/מציאות השפע האינסופי/אדם גדול.

 

אני באה מתחום ההתנהגות הארגונית וחשיבה יצירתית (דוקטורט ופוסט דוקטורט), ונחשבת למומחית ייחודית וחדשנית בכל הנוגע לטרנספורמציה/אבולוציה/שינוי צורה ותפעול מערכות אוטופואטיות: ארגונים ואנשים כאחד כמערכות חיות הבוראות את עצמן מתוך עצמן כל יום מחדש, תוך כדי טיפוס אל עבר הממד הגבוה הבא.

מה שאותי מעניין ביותר ואותו אני חוקרת:

  1. מהי המשמעות העמוקה של מציאות רב שכבתית – הולוגרפית – מטריציונית המורכבת משני גרעיני מהות: ANI & HAK (מהות + אמת) בתהליכים האבולוציוניים (אפיסטמולוגית/אונטולוגית, מוות/אל-מוות, חומר/אנטי חומר, חומר/רוח, גלויה/סמויה, אישי/מכלולי)?
  2. מהי האבולוציה שעלינו לעבור על מנת למנוע את טחינת הגנים שלנו במעבר דרך חור שחור הנחשב לשער הגאולה – כוכב שבתאי – שער היציאה לכוללות הרוחנית (גשר הסיראט, תעלת לידה הפוכה, הזירה)?
  3. כיצד לאמן את המוח לגלות ולהביא עבר ועתיד (לא לחזות עתיד) לכאן ועכשיו (אפקט הגל הכפול), על מנת שנצליח לפתוח ארכיבים מוצפנים ולאסוף עוצמה לעוצמה בנתיב הטיפוס?
  4. מה קורה בממד 10 – הקומה ה-100 ולמה כל כך חשוב שנשיג אותו (ממד אור קדוש, ממד הקובייה, הטענה של 10 ערוצים, מדיום ללא תפיסת זמן בו כל האמיתות מתלכדות, שורש הפרוטוטיפ שלנו כיצור אנוש עילאי, תחנת היציאה לביתא נובה – הבריאה החדשה)?

 

ברכה קליין תאיר, בעלת דוקטורט בחינוך והתנהגות ארגונית, במשולב עם פילוסופיית המדעים ואנתרופולוגיה, מאוניברסיטאות SF וברקלי. פוסט דוקטורט בתחום החשיבה היצירתית מאוניברסיטת באפלו.
התזה לדוקטורט שלה בנושא "Autopoietic Organizations" נחשבת גם כיום לפורצת דרך. לימדה באוניברסיטאות ת“א, בן גוריון, בר אילן, לידס ובמכון הטכנולוגי בחולון.
ייסדה וניהלה ארבעה מכוני ייעוץ והדרכה: PTS, 'טאנטאלוס', 'אהיה', והאחרון שבהם 'ארגניה'. כל אחד מהם שיקף תכלית ייחודית, רמת ידע אחרת, גישה וטכנולוגיה שונות. כעת היא פתחה את "הבית לחוכמה מתהווה – בית הספר לאבולוציה אדוניתית; בריאה עצמית". תפקידו לפתוח שערי פליאה ולהשיג את הלא ייאמן.

כיועצת ארגונית בכירה, נחשבת ד"ר ברכה קליין תאיר כמומחית ייחודית בתחומה. במשך כ- 50 שנים היא פיתחה תפיסות פורצות דרך בהתפתחות גבוהה/אבולוציה. בתחום הארגוני היא פתחה את התוכנית העוצמתית "ארגוני המחר החדשים - ארגונים אוטופואטיים" (self-creation), מנהיגות ארגונית בשלוש ( CEO– CCO -COO ), מרחבי שותפות איכותיים בעבודת צוות וביחסים. בתחום האישי היא פתחה אנשים כ"אדם גדול" בעזרת תוכניות מגוונות וייחודיות. כל התפיסות שזרו יצירתיות, המצאתיות, טיפוס אל עבר הקומה ה-100, פיתוח מוח מאקרו והפעלת הכישרון האוטופואטי הטבוע בכולנו – להיות בוראים. כל התוכניות הביאו לשינויים דרמטיים אצל כולם.

היא כריזמטית, אותנטית, בעלת אומץ רב, אינטואיציה גבוהה, הומור ויצירתית, המתמקדת ב-: להרים את הכיסויים מעל השמיים, מעל הראשים, מעל הלבבות, מעל הגופים. מומחית ליצירת הפרשי פוטנציאל המניעים תנועה של חקירה וגילוי. משאירה חותם בתודעות רבים. בדרך שיטתית היא: מפעילה "חמצן" יקר ערך שמסובב את השעונים במוח על בסיס קבוע, מפרידה את המוץ מהתבן, משחררת את הישן ומגלה איכויות אדם שלם, אמיתי, נצחי, מהותי, אוטונומי, עוצמתי, בעל מוח מאקרו; מודעות – תודעה אוניברסלית, היודע מה נכון.

ברכה כתבה תשעה ספרים הפורשים גופי ידע שונים שנחקרו, נחוו, ונלמדו על ידה ברחבי העולם

1. "המוח: הוראות שימוש"

הוצאת צ'ריקובר, 1999, ספר המציג תרגילים ותהליכים יצירתיים לפיתוח חשיבה פורצת דרך.

2. "המנהיג שמאפשר לאלף פרחים לפרוח"

הוצאת ידיעות אחרונות, 2002, ספר המתאר את התפתחותו של דור חדש של אנשים המעיזים לקחת את הגה חייהם חזרה לידיהם ולנהל אנשים כמנהיגים משרתים.

3. "באתי ואמרתי אני אהבה"

הוצאת אסטרולוג, 2006, ספר המתאר מנהיגות אור אוניברסלית, אישית ועוצמתית.

4. "ארגוני המחר החדשים"

הוצאת אור עם, 2010, ספר המתאר את הארגונים העתידיים כארגונים עוצמתיים, משפיעים, שמחים, הרמוניים ומצליחים, לאור שינוי המציאות והתוכנית לאבולוציה.

"מרעיון מוצלח לעסק מצליח"

פרק בספר: "אני יוצר משמע אני קיים", בחסות המרכז למצוינות עסקית, 2011.

5. "Tomorrow's New Organizations"

הוצאת קונטנטו, 2013, הגרסה המעודכנת של הספר בעברית, להפצה בעולם.

6. "האם דגים בים צמאים?"

הוצאת קונטנטו, 2015, ספר שמציג גישה וטכנולוגיה חדשניות לטיפוס אל עבר הקומה ה-100, שהיא התכלית הקיומית שלנו ופסגת ההצלחה שלנו.

7. "מסלול המראה לקומה המאה – להשיג את הלא ייאמן"

הוצאת ספרי צמרת, 2018, ספר שמתאר טכנולוגית את הדרך להגיע לקומה ה-100 ולממש את יצור האנוש האמיתי שאנחנו.

8. "לזרוע דעת – למצוא את יצור האנוש האמיתי"

הוצאת מיטב, 2019, מתאר את הטכנולוגיה העומדת לרשותנו בטיפוס קוואנטי אל עבר הקומה של יצור אנוש אמיתי.

9. "להיות מיד רלוונטיים במציאות משתנה; אבולוציה אדוניתית – אוטופואטית"

2021, הוצאה עצמית, מתאר את מטרת העל לקיום שלנו, את הפוטנציאל האדיר העומד היום לרשותנו ואת הטכנולוגיה לפתוח את צופני התיבה.