אודות

מה מעניין אותי?

אודות

שמי ד”ר ברכה קליין תאיר, הבעלים של “הבית לחוכמה מתהווה”.

שנים אני משקיעה בפיתוח הבית הפנימי שלי כדי שאוכל להתחבר מחדש עם מהותי ולחזור הביתה, לנקודת המוצא האמיתית שלי/שלכם, לקומה ה-100, ממד 10, ממד אור קדוש, נקודת מוקד האנרגיה האדירה.

בית פנימי זה משתקף גם על הבית החיצוני  שלי “הבית לחוכמה מתהווה”.

טיפוח הבית משמעו  להיות באבולוציה עם כל נשימה: לעבור שינוי תא החומר למוח תא/אנרגיה גבישית, שינוי צורות המחשבה של עץ הדעת לעץ החיים, שינוי עוצמת התודעה מחור מנעול למפתן אוניברסלי. 

זאת המשימה שאני חווה כל חיי ואת תוצאותיה אני מציגה בפני כל מי שמבקש ללמוד איתי להיות אחרת, לחשוב אחרת, לפעול אחרת, להיות נאמן למשימה ולייעוד אותם בא לממש.

על מנת לייצר תנועה אבולוציונית מואצת, כי באמת אין זמן, אני מפעילה טריגרים מאתגרים המערערים את אזור הנוחות המוכר אבל במקביל, מעצבים שדה מגנטי שלם, בריא, מגן.

עושה זאת בעזרת הארכיטקטורה של הבריאה (ידע וסדר שקוסמוס מצפה מאיתנו להשתלב בו), בעזרת חוכמה הנמצאת בהתהוות תמידית (התערטלות מכל עצי הדעת ואחיזה בעץ החיים, במחשבת שורש), בעזרת הטכנולוגיה האוטופואטית (בריאה עצמית) המחדשת בטובה כל יום מעשה בראשית.

מבחינתי, זאת עבודת האל האמיתית הנדרשת. “אם תבצעו את ההשתטחות שלכם בתוך המהות שלכם, אם תאהבו מבלי להיות אהובים, אם תתנו מבלי לקבל, כי אז תשיגו את דרגת היות משרתו של האל דרך תודעתו”  (“ספר הידע”).

הפרדוקס: אין למשימה שלי  כל קשר לאנשים אלא שירות למען היחיד – למען האחד: למען המהות שלי, למען האמת המוחלטת, למען השגת האנרגיה האדירה. מאחר ולבד אינני יכולה לבצע את המשימה, חשוב לי להיות במרחב של למידה מעושרת עם תלמידיי. ביחד אנחנו בונים פלטפורמת טיפוס עוצמתית יותר עבור כולנו. שירות זה מוטבע בתוך שתי תוכניות מופלאות:

                            “להיות מאסטר אוטופואטי” – יזם/בורא של חיים חדשים

                            “להיות ארגון אוטופואטי” – יזם/בורא של חדשנות גבוהה

 50 שנים אני זורעת זרעי ידע/אנרגיות/מחשבות חדשים והפוכים למוכר, פורצת את גבולות התודעה המוגבלת, מתחברת למחשבות שורש,  מחברת בין שמיים לארץ, בין סוד לפשט. אני מלווה מנהלים ואנשים ליווי רוחני – פילוסופי – מדעי.

שנים אני מפתחת גוף ידע, טכניקות, כלים ותהליכים יוצאי דופן הבאים לידי ביטוי ב- 9 ספרי העיון שכתבתי. לאחרונה יצרתי מעין “מדריך” ייחודי ומאתגר לפתיחת נתיב האור אל הקומה ה-100.

הגיעה העת שכולנו ביחד ניפטר מהיצמדות לצורה, לעצי הדעות, לדיכוטומיה הקיומית, ולהתייחס לאמת המוחלטת שאנחנו מתוך נקודת השקפה שונה ורצינית יותר.

כל עוד אנחנו חיים בתוך כאוס תודעתי, עטופים בקליפות העצמיות שלנו, אנחנו מזיקים לבריאה כולה.

אני באה מתחום ההתנהגות הארגונית וחשיבה יצירתית (דוקטורט ופוסט דוקטורט), ונחשבת למומחית ייחודית וחדשנית בכל הנוגע לטרנספורמציה/אבולוציה/שינוי צורה ותפעול מערכות אוטופואטיות: ארגונים ואנשים כאחד כמערכות חיות הבוראות את עצמן מתוך עצמן כל יום מחדש, תוך כדי טיפוס אל עבר הממד הגבוה הבא.

בעיני הלקוחות והתלמידים שלי אני נחשבת ליוצרת סערות תודעתיות, מעצבת הפרשי פוטנציאל המניעים תנועת טיפוס, יוצאת דופן, כריזמטית, בעלת אומץ רב לעמוד מול קולגות מתריסים, בעלת אינטואיציה גבוהה, הומור ויצירתיות.

                                                       מהפכה תודעתית – מהפכה שקופה!

ברכה קליין תאיר, בעלת דוקטורט בחינוך והתנהגות ארגונית, במשולב עם פילוסופיית המדעים ואנתרופולוגיה, מאוניברסיטאות SF וברקלי. פוסט דוקטורט בתחום החשיבה היצירתית מאוניברסיטת באפלו.

התזה לדוקטורט שלה בנושא "Autopoietic Organizations" נחשבת גם כיום לפורצת דרך. לימדה באוניברסיטאות ת“א, בן גוריון, בר אילן, לידס ובמכון הטכנולוגי בחולון.

ייסדה וניהלה ארבעה מכוני ייעוץ והדרכה: PTS, 'טאנטאלוס', 'אהיה', והאחרון שבהם 'ארגניה'. כל אחד מהם שיקף תכלית ייחודית, רמת ידע אחרת, גישה וטכנולוגיה שונות. כעת היא פתחה את "הבית לחוכמה מתהווה – בית הספר לאבולוציה אדוניתית; בריאה עצמית". תפקידו לפתוח שערי פליאה ולהשיג את הלא ייאמן.

כיועצת ארגונית בכירה, נחשבת ד"ר ברכה קליין תאיר כמומחית ייחודית בתחומה. במשך כ- 50 שנים היא פיתחה תפיסות פורצות דרך בהתפתחות גבוהה/אבולוציה.

בתחום הארגוני היא פתחה את התוכנית העוצמתית "ארגוני המחר החדשים - ארגונים אוטופואטיים" (self-creation), מנהיגות ארגונית בשלוש ( CEO– CCO -COO ), מרחבי שותפות איכותיים בעבודת צוות וביחסים.

בתחום האישי היא פיתחה אנשים כ"אדם גדול" בעזרת תוכניות מגוונות וייחודיות.

כל התפיסות שזרו יצירתיות, המצאתיות, טיפוס אל עבר הקומה ה-100, פיתוח מוח מאקרו והפעלת הכישרון האוטופואטי הטבוע בכולנו – להיות בוראים. כל התוכניות הביאו לשינויים דרמטיים אצל כולם.

ברכה כתבה תשעה ספרים הפורשים גופי ידע שונים שנחקרו, נחוו, ונלמדו על ידה ברחבי העולם

1. "המוח: הוראות שימוש"

הוצאת צ'ריקובר, 1999, ספר המציג תרגילים ותהליכים יצירתיים לפיתוח חשיבה פורצת דרך.

2. "המנהיג שמאפשר לאלף פרחים לפרוח"

הוצאת ידיעות אחרונות, 2002, ספר המתאר את התפתחותו של דור חדש של אנשים המעיזים לקחת את הגה חייהם חזרה לידיהם ולנהל אנשים כמנהיגים משרתים.

3. "באתי ואמרתי אני אהבה"

הוצאת אסטרולוג, 2006, ספר המתאר מנהיגות אור אוניברסלית, אישית ועוצמתית.

4. "ארגוני המחר החדשים"

הוצאת אור עם, 2010, ספר המתאר את הארגונים העתידיים כארגונים עוצמתיים, משפיעים, שמחים, הרמוניים ומצליחים, לאור שינוי המציאות והתוכנית לאבולוציה.

"מרעיון מוצלח לעסק מצליח"

פרק בספר: "אני יוצר משמע אני קיים", בחסות המרכז למצוינות עסקית, 2011.

5. "Tomorrow's New Organizations"

הוצאת קונטנטו, 2013, הגרסה המעודכנת של הספר בעברית, להפצה בעולם.

6. "האם דגים בים צמאים?"

הוצאת קונטנטו, 2015, ספר שמציג גישה וטכנולוגיה חדשניות לטיפוס אל עבר הקומה ה-100, שהיא התכלית הקיומית שלנו ופסגת ההצלחה שלנו.

7. "מסלול המראה לקומה המאה – להשיג את הלא ייאמן"

הוצאת ספרי צמרת, 2018, ספר שמתאר טכנולוגית את הדרך להגיע לקומה ה-100 ולממש את יצור האנוש האמיתי שאנחנו.

8. "לזרוע דעת – למצוא את יצור האנוש האמיתי"

הוצאת מיטב, 2019, מתאר את הטכנולוגיה העומדת לרשותנו בטיפוס קוואנטי אל עבר הקומה של יצור אנוש אמיתי.

9. "להיות מאסטר אוטופואטי - תמיד רלוונטי בכל מציאות"

2021, הוצאה עצמית, מתאר את מטרת העל לקיום שלנו, את הפוטנציאל האדיר העומד היום לרשותנו ואת הטכנולוגיה לפתוח את צופני התיבה.