כולם כבר יודעים וחשים כי המציאות דוהרת לכיוון שונה מהמוכר. כולם כבר יודעים וחשים כי הידע והיכולות שיש לנו מתחילים לא להיות רלוונטיים במציאות החדשה. כולם כבר יודעים וחשים כי זירת העוצמות אליה אנחנו נכנסים, אם נרצה בכך או לא, היא אדירה. זאת, כי הפלנטה שלנו הורסת את עצמה בעזרת אגואיזם, שליליות, תוקפנות, ורגשות מזוהמים.

אנחנו בתקופה דרמטית של ברירה!

האורוות מתאווררות!!!

לכודים בארציות

• רובנו נמצאים בהתפתחות (תנועה אופקית), ניגשים לחיים באופן מכאני – פונקציונלי (בדומה לתיקון מכונית במוסך), פועלים בעזרת פרדיגמות US – I.

• רובנו מקובעים ונעולים בתוך קליפת אגוז קשה.

• רובנו בעלי הבנה רדודה של המציאות. הלכנו לאיבוד “בים העולם”.

• רובנו מתמקדים בדברים הלא חשובים בחיים. משקיעים במותרות.

• רובנו מסתפקים ברסיסי אושר, ברסיסי פוטנציאל וברסיסי אהבה.

נמצאים בגלות הדעת

• רובנו רחוקים מהמהות שלנו, מהפוטנציאל האדיר שבנו, מהאמת.

• הפכנו לאסירים בתוך הזהויות שלנו.

• ההגה לחיינו נמצא בידי אחרים ובעיקר בידי האגו.

• חיים השוואתיות, הפרדות, שיפוטיות, תגובתיות, הרגלים.

• המוח שלנו פועל כבגן חיות והדיבור שלנו צפוף, עמוס ולא מדויק (מלא סתירות).

• אין רצון חופשי.

מפחדים מהלא נודע

• פחד יושב על בורות: אנחנו יודעים את עצמנו, את המציאות, את האמת רק מתוך חור מנעול התודעה.

• מפחדים לפלרטט עם אי-ודאות, להמציא ולכן מחפשים שליטה או את המוכר והמובן.

• ממשיכים להיות פיונים על לוח המשחק של בעלי השררה, הכוח, המשאבים. רבים מאיתנו הם הערת שוליים בעולם של שולטים.

• רצים לחפש את המטפל, הגורו, המכונאי, הקביים שיושיעו אותנו.

• משקיעים בהרחבת ארגז כלים פונקציונלי.

לכן התקדמנו בקושי 2 ס״מ!

קיבלנו כרטיס אדום!!!

מצבה של האנושות הוא בכי רע. משולש אכזרי ביותר; הון – שלטון – תקשורת מנהל את מרבית המוחות שלנו וגורם לנו להיתקע עמוק בבורוּת מסריחה המביאה המון פחד לחיינו. אנחנו פיונים על לוח המשחק של המשולש האכזרי הזה. לכן רובנו חווים  שיתוק!!! נמצאים מזה אלפי שנים במדיום חזיוני וחשוך. חווים הישרדות חומרית, רדידות – חוסר משמעות, לוחמנות, פלגנות, שנאה, אלימות וחוסר שוויוניות. אוחזים בעצי דעת, פרשנויות, זהויות, מלבושים (מציאות הענפים)  ולכן,  רובנו תפרנים – אביונים כמעט בכל תחומי החיים: חווים מחסור באהבה, בשמחה, בבריאות, בסיפוק, רחוקים מהמהות, עניים בידע, בתרבות, בעוצמה, בהבנה עמוקה. רובינו חיים מתחת לפוטנציאל האדיר שלנו. שוחים עם יד אחת, רצים עם רגל אחת, עפים עם כנף אחת. במשך אלפי שנים של אבולוציה בקושי התקדמנו  2 ס”מ מתוך ה- 100 הנדרשים.  לכן, אנחנו נחשבים “למתים מהלכים”.

לכן, מי שאנחנו היום, איננו  יכולים לחזור הביתה, לעתיד ממנו באנו. העוצמה שלנו חלשה, היכולת מוגבלת ועדיין לא פיתחנו את ה- GPS הפנימי כדי שנדע לאן.

*הידע עליו נשענו אינו רלוונטי יותר ולא מסייע לדעת מה נכון.

*תוכניות לא רלוונטיות מתרסקות.

*יחסים לא רלוונטיים מתפוצצים.

*מחשבות לא רלוונטיות מתפוגגות.

*זהויות לא רלוונטיות מתאיידות.

*תוכניות לאבולוציה שהתקנות שלהן לא רלוונטיות שוקעות.

*מה שאנחנו היום לא רלוונטי למחר.

הפתרון של "הבית לחוכמה מתהווה":

"להיות תמיד רלוונטיים במציאות משתנה"

להיות רבי ממדים (META UNIVERSE), נמצאים בבריאה פנימית משנה צורה, בעלי חוסן פנימי, עמידים בכל מצב...כדי שנוכל לחזור הביתה כישויות אור, לקומה ה-100, ממד 10, ממד אור קדוש, מדיום הקובייה.

איננו זקוקים לקביים, לנדבות, לעצות ולפתרונות מדף כדי לפלס את דרכנו אל האור, אל המהות  נעדרת הצורה. אבל, אנחנו כן זקוקים ל- 4 מפתחות להצלחה במציאות החדשה:

  1. אסטרטגיה לחיים חדשים: תכלית קיומית זהה עבור האנושות כולה, לפעול כמערכת אוטופואטית (self-creation), לבחור במודע בחיים, להיות בלמידה תמידית, להיות אדון הקיום – ההגה לחיי בידיי, להינתק ממנגנון ההשפעות הארצי והקוסמי, לפעול על פי דיברות אוניברסליות (ציות לתקנות אוניברסליות), מצפון אוניברסלי, אמונה ורצון אוניברסליים (אינם זקוקים להוכחה), להיות תמיד רלוונטיים בכל מציאות, בכל ממד, בכל מדיום.
  2. להיכנס לזירה ולהפעיל את המפלסת: האומץ להיכנס למציאות קוואנטית (התמודדות עם א.מ.נ.), לעבור מהפכה שקופה לגילוי המהות (אינטימיות עירומה), לממש את תוכנית הגורל האישית (לא ניתנת לשינוי) שיש בה משימות/יעדים שעלינו להשיג ותשלומי קארמות שעלינו לשלם, ליצור את גשר המעבר/סולם הטיפוס מארציות לאוניברסליות.
  3. לפתח כושר טיפוס: כושר טיפוס אל עבר הקומה ה-100 = להיות רלוונטיים במציאות משתנה: שווי ערך למדיום ההתגלמות (בריאה עצמית משנה צורה), בעלי היכולת להתגלם בממדים שונים בו זמנית, בעלי תודעה ניטרלית, בעלי עוצמת מוח מאקרו, אוחזים במחשבת שורש (מהות הדבר). אוספים עוצמה לעוצמה בעזרת יישום מידות רוחניות ואדוניתיות, התכללות ביחסים, פיתוח חושים רוחניים, פתיחת ארכיבים מוצפנים ונשימה מודעת.
  4. להיות בורא בעל היכולת הכל יכולה: בורא בעל צווארון זהב, הנמצא בעריכה תמידית של הספר החי שהוא בעזרת היכולת הכל יכולה (Omnipotent) – יכולת אוטופואטית ל- EDIT. בעזרתה הוא מנהל את  שדה האמת ולא את שדה הקרב (אור ראשוני), מנהל הבנות עמוקות ולא רגשות, מחשבות, אגו, ויכוחי סרק,  מנהל את מערכת היחסים בין אורות לכלים, מפעיל אוקטבה של אינטליגנציות, מנהל תהליכי הסתעפות – התמקדות, מנהל 3 כוחות הבריאה, מרפא.

עושים זאת בעזרת התוכניות:

לעבור מהפכה שקופה, לפתח עוצמת מוח ולטפס על גבי גלים אדירים אל עבר הקומה ה-100

כולל לידה מחדש
ימי חמישי - שישי

אם בוער בכם הרעב לפגוש את מהותכם, להיות אדוני הקיום שלכם, לפעול ממקום של חופש, אהבה, אמת, להיות רלוונטיים במציאות משתנה…

אם בוערת בכם התשוקה, הסקרנות, האומץ לקרוא תיגר על השפעות השנים ופשוט להיות – לגלות – להשיג…

בואו לבנות את אסטרטגיית החיים החדשים שלכם כדי שתמיד תוכלו להיות רלוונטיים בכל מציאות, בכל מצב, בכל מדיום!!!

 

בואו והצטרפו לנתיב מאוד ייחודי שכל כך תרצו לדרוך בו, בדיוק כמו שתרצו לחצות מדבריות עבור טיפת מים יקרת ערך...