מטרת העל;

להיות ארגון אוטופואטי (self-creators) - יזם/בורא של חדשנות גבוהה

NEW BEGINNING – NEW AWAKENINGNEW ENERGY – NEW THOUGHT

בשנים האחרונות העולם הארגוני עובר מהפכה מרתקת מתפיסת הארגון כמערכת מכאנית – פונקציונלית (התמקדות בעיקר בשורה התחתונה), לתפיסת הארגון כמערכת חיה – אוטופואטית (התמקדות בעיקר בשורה העליונה.

ארגונים אוטופואטיים בוראים את עצמם, את התודעה  – מחשבה שלהם, את התנועה שלהם, את העוצמה היצירתית שבהם, את היחסים השוזרים הכל יחדיו…כל יום מחדש, תוך כדי טיפוס אל עבר הממד הגבוה הבא (חשוב לטפס!). הם מופעלים בעזרת מנהיגות בשלוש: CEO – COO – CCO.

ארגונים אוטופואטים מפתחים את כל העובדים כיזמים תודעתיים יצירתיים המחדשים כל יום מחדש חיים – רעיונות – פרויקטים.

אלה הם ארגונים מבריקים, עמידים, גמישים, בריאים, אנושיים, תמיד רלוונטיים, בעלי עוצמת השפעה!!!

 כל זה בא לידי ביטוי בתוצאות השורה התחתונה.

ארגונים כאלה נמנעים מלהגיב למציאות חיצונית להם, כי אז הם ארגונים נגררים הנכנעים לכוח חיצוני, אלא נמצאים בבריאה פנימית תמידית המאפשרת להם תמיד להיות רלוונטיים בכל מצב.

בפרויקט מאוד ייחודי המתבסס על ספרה של ד”ר ברכה קליין תאיר: “Tomorrow’s New Organizations” שהפך לרב מכר באמזון, אנחנו מפתחים ארגונים כמערכות אוטופואטיות  (self-creation) הנמצאים תמידית בשדה החוכמה, הבינה, הדעת והאהבה התודעתית.

את הפרויקט הייחודי הזה אנחנו מנחים בתהליך סדנתי בן 10 מפגשים, שלוש שעות כל אחד, להנהלות בכירות על פי מודל 5 מפתחות ההצלחה:

  1. האומץ להיכנס לזירה, להסכים לשחרר את המוכר והנוח ולבחור להתנהל בתוך שדה האמת במקום בתוך שדה הקרב: למה נותנים כוח ולמה?
  2. להיות ארגון אוטופואטי (מהות במקום זהות) הנמצא בהבניה תמידית (התארגנות) של הפוטנציאל האדיר הנמצא בו, המאפשר לו להיות תמיד רלוונטי. התנהלות על חוד התער.
  3. להוביל בעזרת מנהיגות בשלוש COO – CEO – CCO הבוראת את הארגון כל יום מחדש ודואגת לחבר הרמונית בין השורה העליונה לשורה התחתונה.
  4. לפתח כושר טיפוס ממדי בעזרת עוצמת מוח/תודעה/מחשבה.
  5. לפתח מרחבי שותפות איכותיים בעבודת צוותים.
  6. לפתח עובדים כיזמים תודעתיים בעיצוב המציאות.

עם סיום הפרויקט יוקם צוות של 3 אשר יפתח מדדים חדשים לבקרת תהליכים ארגוניים וידאג להטמיע את התפיסה החדשה אצל כל העובדים.

מחיר הפרויקט לארגון: 24,400 ₪ + מע”מ.

הרצאה בארגון על ארגוני המחר החדשים ומנהיגות בשלוש (שעה וחצי): 2,250 ₪  + מע”מ.

ניתן גם לפגוש אותי 1:1 למשך שעה וחצי בעלות של 800 ₪ + מע”מ.

אשמח להיפגש ולענות על כל שאלה.

למה לעבוד איתי?

שמי ד”ר ברכה קליין תאיר ואני הבעלים של “הבית לחוכמה מתהווה”. מזה 50 שנים אני עוסקת בפריצת דרכים חדשות להעצמה אנושית – ארגונית. אני מלווה מנהלים ואנשים ליווי רוחני – פילוסופי – מדעי בעזרת חוכמה הנמצאת כל הזמן בהתהוות. אני מאתגרת את הקיים, המוכר והידוע ומביאה לידי קיום רעיונות פורצי גבולות התודעה. אני מניעה תנועה מריבוי לצמצום, מצורה אל מעבר לצורה, מאמת של חור מנעול לאמת מוחלטת, מעוצמה מצומצמת ודלה לעוצמה אוניברסלית, מפשט/רמז לדרש/סוד…מחברת שמיים וארץ…ממדיום ארצי למדיום אוניברסלי.

זאת משימת חיי.

אני באה מתחום ההתנהגות הארגונית וחשיבה יצירתית (דוקטורט ופוסט דוקטורט), ונחשבת למומחית ייחודית וחדשנית בכל הנוגע לטרנספורמציה/אבולוציה/שינוי צורה ותפעול מערכות אוטופואטיות: ארגונים ואנשים כאחד כמערכות חיות הבוראות את עצמן מתוך עצמן כל יום מחדש, תוך כדי טיפוס אל עבר הממד הגבוה הבא.

בעיני הלקוחות והתלמידים שלי אני נחשבת ליוצרת סערות תודעתיות, מעצבת הפרשי פוטנציאל המניעים תנועת טיפוס, יוצאת דופן, כריזמטית, בעלת אומץ רב לעמוד מול קולגות מתריסים, בעלת אינטואיציה גבוהה, הומור ויצירתיות.ם תודעתיים – יצירתיים

מהפכה תודעתית – מהפכה שקופה!

אנחנו מביאים את העתיד לכאן ועכשיו.